11. Yıl Mektubu - 2016

11. Yıl Mektubu - 2016

 

Herkes soruyor:


Raffaele’nin pizzaları nasıl bu kadar lezzetli oluyor? Neden (ne kadar yenirse yensin) kişiyi asla rahatsız etmiyor?

 
ÇÜNKÜ bizim pizzalarımızın hamuru dondurulmuş olarak fabrikadan gelmiyor. Hamurlarımız (ve özel pizza sosumuz) her şubemizde ülkenin en iyileri arasında bulunan şeflerimiz tarafından en doğal malzemelerle günlük olarak hazırlanıyor ve en ideal sürelerde dinlendiriliyor.


ÇÜNKÜ bizim kullandığımız şarküteri malzemeleri catering tabir edilen ucuz tavuk ürünleri değil, onların üç katı pahalı yüzde yüz dana ürünleri, ülkenin en ünlü, en güvenilir markası… (Bu arada, pizzalarımızdaki, salatalarımızdaki tüm malzemelerin alışverişleri, ilk günden beri, her hafta özel olarak,bizzat kurucumuz tarafından, en tazeleri, en sağlıklıları, en lezzetlileri arasından seçilerek yapılıyor.)


ÇÜNKÜ bizim pizzalarımız, rakiplerimizde olduğu gibi bir makinenin içinde, tel üzerinde ya da tepsi içinde değil, taşfırında, direkt olarak taş üzerinde pişiyor. Formülü bize özel hamurumuz ve sosumuzun yanında, pizzalarımıza asıl lezzeti bu özel pizza taşları üzerinde pişmeleri veriyor.


Elbette önceliğimiz sağlık, kalite, lezzet… Ama her şeyden önemlisi… ÇÜNKÜ biz ilk günden beri işimizi, amatör bir ruhla, sevgi ile yapıyoruz… Pizzalarımıza, salatalarımıza, tüm ürünlerimize sevgimizi katıyoruz :)))


Saygılarımızla…