Personele Yazılar 17

Personele Yazılar 17

 
 
Değerli çalışma arkadaşlarım,
 
17. yılımızı kutladığımız şu günlerde pandemi, savaş derken ne yazık ki ülkemiz derin bir ekonomik krizin içinde çok zor günler yaşıyor. Ve elbette hepimiz bu krizden payımıza düşenleri yaşıyoruz ve maalesef daha uzunca bir süre de yaşayacağız gibi görünüyor.
 
Sizler de biliyorsunuz ki, son zamanlarda aldığımız malzemelerin fiyatları inanılmaz ölçüde arttı ama biz maliyetlerimizdeki bu büyük artışı fiyatlarımıza yarısı kadar dahi yansıtamadık. Şunu çok net olarak söylemek istiyorum. Çevremdeki insanların bana sürekli olarak “Artık herkes gibi siz de ucuz malzemeler kullanmaya başlamalısınız” demelerine rağmen, biz Raffaele olarak en sağlıklı, en kaliteli (ve dolayısı ile en pahalı) malzemeleri kullanmaya ve onlarla en lezzetli pizzaları yapmaya devam edeceğiz. ( Sizden bu zor zamanlarda işletme içinde tutumlu olma konusuna çok özen göstermenizi ve buna aykırı bir durum gördüğünüzde birbirinizi uyarmanızı rica ediyorum. )
 
Son bir yıl içinde kadromuza yeni katılan arkadaşlarımız oldu. Onlara tekrar hoş geldin diyor ve herkesin işini en güzel şekilde yapması konusundaki ricamı sizlere tekrar iletiyorum.
 
Sevgilerimle...
 
M. Tunca Tüzün